Tworzenie sklepów internetowych. Projektowanie i wdrożenie.

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, który osiągnie sukces
Konkurencja w branży e-commerce jest naprawdę duża. Miej pewność, że Twój sklep internetowy w 100% spełni wymagania użytkowników sieci – zleć projektowanie strony ekspertom z Webrange i zapewnij klientom najwyższe standardy zakupów.
Oferta pigułce

Projektujemy sklepy internetowe, w których chce się kupować

Na sukces sklepu internetowego składa się wiele czynników, o które Ty – jako właściciel, musisz zadbać. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że wszystkie obszary działania sklepu, które dotyczą projektu strony www, jej funkcjonalności i wyglądu, zostaną stworzone w jak najlepszy sposób. Co rozumiemy przez jak najlepszy? Przede wszystkim to, że:

Sukces Twojego sklepu internetowego to nasz cel

E-commerce to dynamicznie rozwijający się rynek, dlatego Twój sklep musi być zaprojektowany w sposób, który nie tylko dorówna obecnym standardom, ale je przewyższy. Powierzając jego stworzenie specjalistom z Webrange zyskasz pewność, że będzie wyróżniał się

Wybierz wariant cenowy

Standard Optimum Pro
Analiza ekspercka kluczowych ekranów i procesów — strona główna oraz kluczowe podstrony
Analiza ekspercka kluczowych ekranów i procesów — strona główna oraz kluczowe podstrony
Analiza ekspercka kluczowych ekranów i procesów — strona główna oraz kluczowe podstrony
3400 PLN 6700 PLN wycena indywidualna
Wybierz Wybierz Wybierz

Tworzenie sklepu
internetowego krok po kroku

Sklep internetowy prezentujący Twoją ofertę w przejrzysty i ciekawy sposób, to finalny efekt szeregu mniejszych działań, podejmowanych przez specjalistów z Webrange. Cały proces projektowy można podzielić na kilka etapów:

Poznaj zalety i możliwości
sklepu WooCommerce

Podczas projektowania sklepu internetowego kładziemy nacisk na obszary, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Dlatego wykorzystujemy wszelkie zalety i możliwości, jakie daje instalacja sklepu na WooCommerce, takie jak m.in

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Wieczorek
CEO

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.wieczorek@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania

Na pewno masz do nas mnóstwo pytań związanych z projektowaniem sklepów internetowych. W tym miejscu odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej

Bezpieczeństwo Twojego sklepu to dla nas priorytet. Jako eksperci jesteśmy w stanie zagwarantować, że strona powstaje w oparciu o stabilne oprogramowanie, które wcześniej zostało dobrze przetestowane. Najważniejszym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo sklepu jest certyfikat SSL, dzięki któremu dane osobowe i finansowe osób robiących zakupy są odpowiednio zaszyfrowane. Dzięki temu nie ma możliwości ich przechwycenia przez osoby trzecie.

To, w jakie funkcje wyposażony zostanie Twój sklep zależy do wielu czynników. Po pierwsze – Twoich oczekiwań i celów, jakie chcesz osiągnąć, po drugie – specyfiki branży lub rodzaju produktów, jakie oferujesz, a po trzecie – zasad maksymalnej użyteczności i wygody dla klienta. Sklepy tworzone są przez naszych ekspertów na oprogramowaniu WooCommerce, więc funkcje użyte podczas projektu odpowiadają też możliwością, jakie daje ta platforma. Przy każdym zleceniu wygląd i funkcje sklepu są wypadkową oczekiwań klientów i eksperckiej wiedzy naszych specjalistów.

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, na etapie projektowania sklepu pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie. Dlatego na bieżąco możesz poinformować nas o tym, jakich zmian oczekujesz – dotyczy to zarówno wyglądu, funkcji sklepu, jak i wewnętrznego mechanizmu jego działania. 


Po stworzeniu sklepu możesz zarządzać nim samodzielnie lub zlecić nam również usługi serwisowe. Polega to na regularnym przeprowadzaniu kontroli i udzieleniu wsparcia m.in. w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonowania serwera czy aktualizacji strony.