Projekt loga firmy. Projektowanie i tworzenie logotypu + ID

Stworzymy lub odświeżymy wizerunek Twojej firmy

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie – także w biznesie. Potrzebujesz odświeżenia wizerunku firmy? A może chcesz zbudować swój image od podstaw? Zleć stworzenie loga i identyfikację wizualną ekspertom i miej pewność, że Twoi klienci zobaczą najlepszą stronę Twojego biznesu.

Oferta pigułce

Projekt logo, odświeżanie
wizerunku i… dużo więcej

Pokaż potencjalnym klientom, że to właśnie Twoja marka jest tym, czego szukają!
Zleć stworzenie identyfikacji wizualnej grafikom z webrange i zyskaj pewność, że:

Wspieramy nowe marki w wejściu na rynek, a już istniejącym pomagamy wzmocnić ich wizerunek, dlatego możesz zlecić nam stworzenie m.in.:

Projekty loga cena


Pakiet MINI
Najpopularniejsze
Pakiet MEDUM

Pakiet PRO
Liczba propozycji logo
2 4 6
Liczba modyfikacji
4 8 12
Zniżka przy zamówieniu strony internetowej
- 50 zł - 100 zł - 200 zł
Przeniesienie autorskich praw majątkowych
Standardowe pliki do Internetu (.jpg, .png)
Pliki wektorowe do druku (.pdf, .ai)
Podstawowa księga znaku
Pliki źródłowe do dalszej modyfikacji
Gotowe materiały do do scial media - przygotujemy gotowe materiały do social media, okładki, zdjęcia profilowe, wzór zdjęć do postów.
Rozbudowana księga znaku
490 890 1 690
Wybierz Wybierz Wybierz

Dlaczego tak ważne jest dobre logo dla firmy?

Jak Cię widzą, tak
Cię...kupują

Nowoczesny wizerunek to obecnie podstawa sukcesu – szczególnie, gdy Twoja firma działa w warunkach dużej konkurencji. Inwestując w budowę lub odświeżenie wizerunku zapewniasz swojej firmie:

Profesjonalna kreacja wizerunku

Naszym celem jest stworzenie spójnego, wyróżniającego Cię na tle konkurencji oraz solidnego wizerunku Twojej firmy. Identyfikacja wizualna jest sumą działań, podejmowanych przez zespół ekspertów z Webrange, łączących w sobie kompetencje z zakresu m.in. marketingu internetowego, komunikacji wizualnej, grafiki użytkowej, brand marketingu czy programowania.

W ramach kreacji wizerunku zajmiemy się:

Jak będzie wyglądał proces kreacji wizualnej Twojej firmy?

Końcowy projekt identyfikacji wizualnej będzie sumą Twoich oczekiwań i specyfiki firmy oraz naszej wiedzy na temat obowiązujących trendów i doświadczenia we współpracy z innymi markami. Chcemy pokazać Ci, jak wygląda proces projektowy, abyś jeszcze lepiej mógł wyobrazić sobie pracę naszego zespołu:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania w usłudze projektowania logotypu firmowego

Na pewno masz do nas mnóstwo pytań związanych z usługą projektowania logotypu i identyfikacji wizualnej Twojej firmy.
W tym miejscu odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej

Przede wszystkim, stawianie swojej firmy i marki z góry na straconej pozycji. Dlaczego? Ponieważ w czasach gdy niemal wszystkie marki (niezależnie od branży) są aktywne w internecie, firma musi brać pod uwagę wszelkie sposoby na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Dla klienta, jak dla każdego człowieka, liczy się pierwsze wrażenie. Dlaczego ma wybrać Twoje produkty lub usługi, skoro logo, strona czy komunikacja docierająca do niego od konkurenta są ciekawsze?

Brak dobrze przemyślanej identyfikacji wizualnej lub źle wykreowany wizerunek spowoduje też, że działania marketingowe (na które przeznaczane są przecież niemałe pieniądze) nigdy nie będą też w 100% skuteczne. Nawet dobra reklama nie jest bowiem w stanie wypełnić luk w wizerunku – tym, jak klienci postrzegają Twoją markę. Poza tym niespójny, chaotyczny lub negatywny wizerunek marki powoduje spadek zaufania do prezentowanej przez firmę oferty.

Tak – dobra identyfikacja graficzne pomoże Ci pozbyć się dotychczasowych problemów z wizerunkiem, które powstały np. w wyniku podjęcia złych decyzji dotyczących wizerunku w przeszłości czy wieloletnich zaniedbań tego tematu. Każdy projekt kreowania wizerunku marki w Webrange poprzedzony jest konsultacją potrzeb i oczekiwań klienta oraz analizą konkurencji. Dzięki temu już na początku dowiemy się gdzie leży przyczyna złego wizerunku i w trakcie całego procesu będziemy kłaść nacisk na jej wyeliminowanie i zastąpienie nietrafionych rozwiązań projektami, które zmienią image firmy w oczach potencjalnych klientów. 

Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(5,00 / 5)
Ocenianie…