Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google

Lepsza widoczność
w wyszukiwarkach to większe zyski

Przestań wydawać pieniądze na nieskuteczny marketing – powierz pozycjonowanie ekspertom, wyprzedź konkurencję i pokaż swoją firmę wszystkim potencjalnym klientom.

Oferta w pigułce - konkrety dla zajętych

Przekonaj się, że inwestycja
w pozycjonowanie się opłaca

Firma, której nie widać w sieci praktycznie nie istnieje. Zleć pozycjonowanie specjalistom z webrange i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google. To, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji to:

Nie musisz czytać dalej

Dalsza treść skierowana jest do osób, które nie do końca wiedzą czym jest i jakie korzyści daje wysoka pozycja w wyszukiwarce.

Masz już tą wiedzę? Nie trać czasu – zadzwoń lub napisz, opowiedz nam o  Twoich celach i biznesie, a my powiemy jak je osiągnać i ile to będzie kosztować.

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Wieczorek
CEO

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.wieczorek@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin!
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Wysoka pozycja w Google to najlepsza reklama Twojej firmy

Już dawno minęły czasy, w których widoczność w Google była dodatkowym sposobem na marketing. Obecnie to wymóg – zarówno dla lokalnych, jak i globalnych biznesów, którym zależy na rozwoju i wyprzedzeniu konkurentów.

Osiągnięcie wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwania Google może przynieść Twojej firmie mnóstwo korzyści, w tym:

Wyżej w rankingu Google = lepiej niż konkurencja

O co chodzi
w pozycjonowaniu stron?

Skoro trafiłeś na naszą stronę to pewnie masz już ogólne pojęcie na temat tego czym jest pozycjonowanie. Dlatego skupimy się tu na tym na czym polega ten proces i jak w jaki sposób my – eksperci z zakresu marketingu internetowego i SEO – doprowadzamy tego aby Twoja firma pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google.

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google

Nie obiecujemy cudów - pomagamy osiągnąć Twoje cele biznesowe
Jeśli zdecydujesz się powierzyć pozycjonowanie Twojej firmy w nasze ręce możemy obiecać Ci:

Jesteśmy specjalistami od SEO i znamy dobrze realia marketingu internetowego, dlatego nie obiecamy Ci cudów.

W relacjach z klientami stawiamy na uczciwość, dlatego już teraz powinieneś wiedzieć: NIE MOŻEMY zagwarantować, tego że:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Wieczorek
CEO

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.wieczorek@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania
na temat pozycjonowania stron

Na pewno masz do nas mnóstwo pytań związanych z pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach. W tym miejscu odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej

Obecnie niemal każda firma posiada własną stronę internetową. Co więcej – wiele z nich to naprawdę czytelne i dobrze wykonane serwisy. Prawdą jest jednak, że wśród milionów stron www, tylko te dobrze wypromowane zdobywają nowych klientów. 

Wniosek jest jeden: jeśli chcesz sprzedawać produkty lub usługi w Internecie, musisz stać się widoczny w Internecie. Pamiętaj, że liczba jego użytkowników stale rośnie. W sieci nie tylko szuka się informacji o produktach i usługach, ale decyduje się też na ich zakup – w oparciu o to, co pojawi się w wyszukiwarce – stronę, opinie, oceny. Dlatego właśnie warto inwestować w pozycjonowanie – to dzięki wysokim pozycjom w rankingu Google możesz zdobyć klienta poprzez Internet i zadbać o to, aby wybrał Ciebie, a nie konkurenta z branży.

Już na początku naszej współpracy wspólnie ustalimy miesięczne wydatki na SEO dla Twojej firmy. Dlaczego miesięczne? Ponieważ osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce wymaga ciągłej pracy, a nie jednorazowego działania, które nie ma szans przynieść stałych rezultatów. W pozycjonowaniu kluczowe jest nie tylko samo osiągnięcie pozycji, ale przede wszystkim jej późniejsze utrzymanie. Poza tym regularne płatności pozwolą w łatwy sposób obliczyć zwrot z inwestycji w marketing internetowy.

Oczywiście, warunki które ustalimy na początku są elastyczne. W trakcie trwania współpracy możesz zmodyfikować liczbę czy rodzaj fraz, na jakie ma pozycjonować się firma lub zakres działań prowadzonych przez naszych ekspertów. 

Nie jesteśmy w stanie, tak jak każda inna firma rzetelnie oferująca usługę, dać gwarancje osiągnięcia określonej pozycji przez dane słowo kluczowe. Mamy jednak w ofercie model rozliczenia hybrydowego, w którym część płatności następuje po osiągnięciu i utrzymaniu pozycji przez dane słowo kluczowe.

Jeżeli jakaś firma oferuje Ci gwarancje osiągnięcia lub utrzymania pozycji, to warto zachować ostrożność, najprawdopodobniej to zwykły hochsztapler.