Zbudujemy Twój biznes
w Internecie

Wiemy jak robić skuteczny marketing w wyszukiwarkach i social mediach.
Uwielbiamy, gdy nasi Klienci rosną dzięki naszym strategiom i planom marketingowym. Tworzymy piękne i efektywne strony i sklepy internetowe.

Mieliśmy przyjemność pracować dla wielu firm z Nowego Sącza i okolic

Agencja interaktywna w Nowym Targu? To właśnie my.

Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 880 911 212

Nazywam się Tomasz Siarkiewicz. Jestem współwłaścicielem Agencji webrange, a jednocześnie zajmuję stanowisko Head of PPC.

Chociaż nasza Agencja pracuje zdalnie, obsługując klientów z całej Polski, to ja jestem stąd, z Podhala. Urodziłem się i wychowałem w Nowym Sączu, a obecnie mieszkam niedaleko Nowego Targu. 

Bez problemu możemy więc umówić się na spotkanie osobiste, przedstawienie oferty i naszej firmy, omówienie różnych strategii,
które pozwolą odnieść Ci sukces.

A te widziałem już wielokrotnie – nasza Agencja istnieje od kilkunastu lat, często działamy na rzecz lokalnych firm, pozwalając im zaistnieć na szerszym rynku, zbudować przewagę nad konkurencją. Zarabiać więcej. Cieszymy się z ich sukcesów, bo są najlepszą wizytówką skuteczności Agencji.

Wierzę, że również Ty będziesz zadowolony ze współpracy z nami.

Jesteśmy agencją full-service, zakres naszych usług to m.in.:

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z webrange i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie przeznaczając na to nieduże środki

Reklama Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyło tysiące nowych klientów

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i realizacje

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej w Nowym Targu.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Agencja interaktywna Webrange prowadzi szerokie działania dotyczące marketingu w internecie. W zależności od potrzeb, oczekiwanych celów, możliwości finansowych mogą one obejmować pozycjonowanie (wpływające na widoczność w wyszukiwarkach), reklamy PPC (dające szybkie efekty), analizy i audyty (wskazane cyklicznie, konieczne przed podjęciem niektórych działań), projektowanie witryn i sklepów internetowych, prowadzenie konto w mediach społecznościowych. Oferujemy także inne działania, których konieczność lub możliwość wynika w trakcie współpracy, a których celem jest zwiększenie widoczności marki czy też witryny w sieci.

Odpowiemy pytaniem – a co ma przedstawiać oferta? Są działania, które możemy wycenić w trakcie jednej rozmowy telefonicznej. Są takie, na które poświęcić musimy przynajmniej kilka dni, w tym czasie odbywając szereg rozmów z klientem i naszymi współpracownikami. Jako agencja marketingowa możemy oferować różne działania, ale połączenie ich w spójną koncepcją, uwzględniającą otoczenie rynkowe i konkurencję, wymaga staranności i czasu. Bez obaw – staramy się od razu po pierwszej rozmowie określić, ile przyjdzie czekać na konkrety.

SEO to optymalizacja strony internetowej, chociaż pod tym pojęciem często rozumie się pozycjonowanie. Agencja interaktywna, jak Webrange, zajmuje się SEO, ale również innymi kanałami pozwalającymi na dotarcie do klientów czy też budowanie wizerunku marki. Działania SEO są bardzo ważne w naszej pracy, stanowią wręcz jeden z głównych filarów, jednak nie ograniczamy się tylko do nich. Chcemy oferować klientom obsługę kompleksową, od A do Z, czyli również prowadzenie kampanii Google i Facebook, obsługę mediów społecznościowych, tworzenie witryn, w tym przeznaczonych pod zaplecza SEO, projektowanie sklepów internetowych, przygotowywanie treści na strony klienta, publikację ich w mediach. Nie poprzestajemy na SEO, chociaż to właśnie z niego wyrośliśmy i prowadzimy takie działania dla większości klientów.