Zbudujemy Twój biznes
w Internecie

Wiemy jak robić skuteczny marketing w wyszukiwarkach i social mediach.
Uwielbiamy, gdy nasi Klienci rosną dzięki naszym strategiom i planom marketingowym. Tworzymy piękne i efektywne strony i sklepy internetowe.

Mieliśmy przyjemność pracować dla wielu firm z Krakowa i okolic

Agencja interaktywna w Krakowie? Świetnie trafiłeś.

Radosław Bednarz Webrange
Chcesz rozwinąć biznes w internecie?
Zadzwoń: tel.: +48 690 200 290

Nazywam się Radosław Bednarz i jestem współwłaścicielem agencji webrange, w której zajmuję stanowisko Head of SEO.

Mimo iż nasza agencja w całości opiera się o pracę zdalną i obsługuje klientów z całej Polski, ja od kilkunastu lat związany jestem z Krakowem. Tu mieszkam, pracuję i tu w razie potrzeby chętnie się spotkam.

Od ponad dziesięciu lat pracuję na rynku krakowskim. W tym czasie współpracowałem z wieloma lokalnymi firmami z Krakowa oraz województwa małopolskiego. Pomagałem im odnaleźć się w świecie reklamy internetowej, dzięki czemu część z nich rozszerzyło swą działalność na rynek ogólnopolski.

Bardzo chętnie i na przykładach pokażę Ci, dlaczego warto z nami pracować!

Jesteśmy agencją full-service, zakres naszych usług to m.in.:

Strony
internetowe

Miej pewność, że Twoja oferta zostanie zaprezentowana wszystkim Twoim klientom w estetyczny i czytelny sposób.

Sklepy
internetowe

Sprzedawaj w internecie w świetnie przygotowanym sklepie internetowym, nastawiony na dużą sprzedaż.

Pozycjonowanie
stron

Zleć pozycjonowanie specjalistom z webrange i osiągaj zyski dzięki wysokim pozycjom w Google.

Reklama biznesu lokalnego

Zdobądź nowych klientów i wyprzedź konkurencję w Twoim regionie, przeznaczając na to nieduże środki.

Reklama Google Ads

Kampania Google Ads to najszybszy sposób, aby Twoją firmę zauważyły tysiące nowych klientów.

Reklama Facebook Ads

Kampania Facebok Ads ma bardzo wiele możliwości profilowania i targetowania potencjalnych klientów.

Audyt SEO

Aktualne działania nie przynoszą właściwego rezultatu? Pozwól nam zweryfikować Twój plan i jego realizację.

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Najczęściej zadawane pytania na temat Agencji Marketingowej z Krakowa.

Nasuwają ci się pytania, chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie. Poniżej zaś kilka z nich, które często padają.

Tak, aczkolwiek zazwyczaj za pośrednictwem platform do komunikacji, jak Google Meet. Chętnie umówimy się na takie spotkanie, na żywo prezentując możliwości, opcje i rozwiązania dotyczące projektu. Spotkania osobiste, twarzą w twarz, możliwe są głównie na terenie Małopolski, gdzie mamy przeszkolonych do tego pracowników.

Mamy nadzieję. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych agencji, my działamy już od kilkunastu lat. Ten czas pozwolił nam dużo się nauczyć, dopracować procedury, pozyskać grono stałych klientów i współpracowników. Nasz team również mocno się rozrósł przez ten czas i wygląda na to, że wcale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w tym względzie. Za cel stawiamy sobie satysfakcję klienta i robimy wszystko, by spełnić jego oczekiwania. Czy zawsze jest to możliwe? Nie. Są przypadki, sporadyczne, gdy wiemy, że nie jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania. Wtedy nie podejmujemy się go, nie czarujemy klienta, nie polegamy na myśleniu życzeniowym. Poprzeczkę stawiamy sobie wysoko – ale to jedna z cech, za które cenią nas klienci.

Aby wycena była rzetelna, potrzebujemy więcej danych. Stworzenie witryny www może obejmować tylko jej kodowanie albo również projekt rozmieszczenia poszczególnych elementów, dobór określonych fraz do zastosowania w nazwach podstron lub opisach kategorii, zapewnienie treści w postaci opisów i artykułów na blogi. Pozycjonowanie też można prowadzić na różne sposoby, zależne od profilu klientów, oczekiwanych celów, otoczenia konkurencyjnego oraz oczywiście budżetu. Naszym klientom zawsze przypominamy, że pozycjonowanie to proces długotrwały, dlatego pozyskiwanie ruchu na świeże witryny dużo lepiej sprawdza się za pomocą kampanii reklamowych Google/Facebook. Oczywiście te również znajdziecie w naszej ofercie.

Teoretycznie – od zaraz. W praktyce po podpisaniu umowy, w której będą zawarte zasady tej współpracy. Stawiamy na przejrzystość działań, nie obiecujemy rzeczy, których nie możemy dotrzymać. Wszystkie najważniejsze kwestie uwzględniamy w umowie, a drobniejsze ustalenia potwierdzamy mailowo.

Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(5,00 / 5)
Ocenianie…

SEO Pozycjonowanie w miastach: