Poznaj nasze realizacje
Kampanie Google Ads

Firma zgłosiła się do Webrange w maju 2020 roku w celu zwiększenia liczby zapisów na kursy. Nasza agencja jest odpowiedzialna za działania marketingowe związane z rekrutacją na trzy kierunki techniczne Szkół Partnerskich Viessmann.

Strona zawodelektryk.pl to landing page stworzony z myślą o pozyskaniu nowych słuchaczy do jednego z kierunków Szkół Partnerskich Viessmann. Mowa tutaj o szkole zaocznej, po której uzyskuje się tytuł Technika Elektryka.

Sovrana to polska firma, działająca w branży pralniczej. Uruchamia i wyposaża pralnie wodne, chemiczne i samoobsługowe w całym kraju. Można bez przesady powiedzieć, że jest potentatem na naszym rynku i ma niekwestionowaną pozycję lidera. A my przyłożyliśmy do tego rękę…

Działania SEO były prowadzone bezpośrednio przez Właściciela, który w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że nie są one w pełni efektywne. Świadomość tego faktu oraz chęć skoncentrowania się na core biznesu, skłoniły Właściciela do poszukiwania Agencji Marketingowej.

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.