Poznaj nasze realizacje
Kampanie Google Ads
Kampanie Google AdsPozycjonowanie stronTworzenie stron internetowych

Sovrana to polska firma, działająca w branży pralniczej. Uruchamia i wyposaża pralnie wodne, chemiczne i samoobsługowe w całym kraju. Można bez przesady powiedzieć, że jest potentatem na naszym rynku i ma niekwestionowaną pozycję lidera. A my przyłożyliśmy do tego rękę…

Kampanie Google AdsPozycjonowanie e-commerce

Sklep internetowy naia.pl działa w bardzo konkurencyjnej branży fashion. Działania SEO były prowadzone bezpośrednio przez Właściciela, który w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że nie są one w pełni efektywne. Chociaż kierunek był poprawny, na co na pewno wpłynęło wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce, to jednak ich skuteczność pozostawała sporo do życzenia. Świadomość tego faktu oraz chęć skoncentrowania się na core biznesu, skłoniły Właściciela do poszukiwania Agencji Marketingowej.

Naszym zadaniem było zdecydowane zwiększenie ruchu z organicznych wyników wyszukiwania i poprawienie widoczności sklepu na frazy z długiego ogona.

Kampanie Google AdsPozycjonowanie stron

Nasza agencja była odpowiedzialna za działania marketingowe związane z rekrutacją na 3 kierunki techniczne Szkół Partnerskich Viessmann w roku 2020/2021.

Nasza strategia marketingowa przyniosła wzrost liczby słuchaczy w szkole o 40% w roku 2020 w stosunku do roku poprzedniego!

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.