Agencja Webrange – zaufanie do Google Partner

Wybierając agencję marketingową do współpracy cenicie nie tylko dobre wrażenie podczas rozmowy, przedstawiane plany i strategie czy zapewnienia o doświadczeniu i skuteczności. Chcecie też potwierdzenia jakości oferowanych usług. Potwierdzamy więc:

Mamy status Google Partner...

Uczestniczyć w programach reklamowych Google Ads może w zasadzie każdy. Ale dla tych, którzy faktycznie dysponują wysoką wiedzą i umiejętnościami, otwarta jest droga do uzyskania statusu Google Partner.

Marketing internetowy ma duże możliwości, jednak aby sprawnie się poruszać w tym świecie trzeba ciągle pracować nad sobą i jakością swoich usług. Tak, by móc świadczyć Klientom jak najwyższy poziom obsługi, co oczywiście przekłada się również na skuteczność kampanii i możliwość uzyskania wyższej stopy zwrotu z inwestycji.

Aby zostać uznanym za partnera Google należy wykazać się w trzech obszarach. Są to:

Agencja Webrange uzyskała potwierdzenie spełnienia tych wymagań i została uznana za oficjalnego Partnera Google.

… i jesteśmy dobrym partnerem w interesach

Status Google Partner jest nie tylko wyróżnikiem dla agencji marketingowej.

Jest też zapewnieniem dla naszych Partnerów Biznesowych, że warto nam zaufać i powierzyć w swoje ręce prowadzenie Google Ads i innych kampanii reklamowych PPC, pozycjonowania, Social Media. Słowem, wszelkich działań z zakresu marketingu internetowego, w których specjalizuje się nasza agencja.

My jesteśmy Partnerem Google.

Was zapraszamy, abyście zostali Partnerem Webrange.

Z obu wyróżnień będziemy równie dumni.

Sprawdź nasz status Google Partner na oficjalnej stronie:
https://www.google.com/partners/agency?id=5986492444

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Webrange

Webrange

Agencja interaktywna
Zbudujemy Twój biznes w Internecie

Podobne artykuły

Linkowanie wewnętrzne w SEO

Linkowanie wewnętrzne jest bardzo istotnym, choć zdarza się, że niedocenianym elementem strategii pozycjonowania. Linki wewnętrzne wpływają na pozycję fraz kluczowych – są bowiem jednym z czynników rankingowych Google.  Z artykułu dowiesz się czym, są linki wewnętrzne, gdzie możesz umieścić je na Swojej stronie internetowej i jak poprawnie wdrażać linkowanie wewnętrzne. Spis treści Linki wewnętrzne i […]

Czytaj więcej

Reklama może uratować Cię przed kryzysem

Spis treści Kryzys. To słowo słyszymy ciągle. Od kontrahentów, przyjaciół, znajomych. Jest już z nami. Naturalną reakcją na sytuacje kryzysowe, możliwość redukcji przychodów i utraty płynności jest chęć szukania oszczędności. Stąd też nie dziwi, że wiele firm decyduje się ciąć wydatki między innymi na budżety reklamowe. Jednak w naturze przedsiębiorców jest nie tylko rozpoznawanie zagrożeń, […]

Czytaj więcej

Marketing placówek weterynaryjnych

Spis treści Reklamowanie placówek weterynaryjnych to temat będący przedmiotem sporów i dyskusji. Podobnie jak prawnicy, tak i lekarze weterynarii należą do grupy zawodów zaufania publicznego, a „pieczę” nad nimi sprawują odpowiednie samorządy zawodowe, odpowiedzialne za ustalenie zasad wykonywania zawodu. W niniejszym artykule przedstawimy aktualny stan prawny dotyczący marketingu placówek weterynaryjnych oraz podpowiemy, jak w sposób, […]

Czytaj więcej