Agencja Webrange – zaufanie do Google Partner

Wybierając agencję marketingową do współpracy cenicie nie tylko dobre wrażenie podczas rozmowy, przedstawiane plany i strategie czy zapewnienia o doświadczeniu i skuteczności. Chcecie też potwierdzenia jakości oferowanych usług. Potwierdzamy więc:

Mamy status Google Partner...

Uczestniczyć w programach reklamowych Google Ads może w zasadzie każdy. Ale dla tych, którzy faktycznie dysponują wysoką wiedzą i umiejętnościami, otwarta jest droga do uzyskania statusu Google Partner.

Marketing internetowy ma duże możliwości, jednak aby sprawnie się poruszać w tym świecie trzeba ciągle pracować nad sobą i jakością swoich usług. Tak, by móc świadczyć Klientom jak najwyższy poziom obsługi, co oczywiście przekłada się również na skuteczność kampanii i możliwość uzyskania wyższej stopy zwrotu z inwestycji.

Aby zostać uznanym za partnera Google należy wykazać się w trzech obszarach. Są to:

Agencja Webrange uzyskała potwierdzenie spełnienia tych wymagań i została uznana za oficjalnego Partnera Google.

… i jesteśmy dobrym partnerem w interesach

Status Google Partner jest nie tylko wyróżnikiem dla agencji marketingowej.

Jest też zapewnieniem dla naszych Partnerów Biznesowych, że warto nam zaufać i powierzyć w swoje ręce prowadzenie Google Ads i innych kampanii reklamowych PPC, pozycjonowania, Social Media. Słowem, wszelkich działań z zakresu marketingu internetowego, w których specjalizuje się nasza agencja.

My jesteśmy Partnerem Google.

Was zapraszamy, abyście zostali Partnerem Webrange.

Z obu wyróżnień będziemy równie dumni.

Sprawdź nasz status Google Partner na oficjalnej stronie:
https://www.google.com/partners/agency?id=5986492444

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
(5,00 / 5)
Ocenianie…
Webrange

Webrange

Agencja interaktywna
Zbudujemy Twój biznes w Internecie

Podobne artykuły

Marketing placówek medycznych w Internecie

Spis treści Odpowiednio prowadzone działania marketingowe są kluczowe w przypadku większości działalności i medycyna nie jest tu wyjątkiem. Za ich pomocą można z łatwością pozyskać nowych klientów, jednak warto pamiętać, że i w tym przypadku należy znać obowiązujące przepisy, które regulują to, w jaki sposób można promować usługi placówek medycznych. Sprawdź, co można i czego […]

Czytaj więcej

Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym

Doradztwo specjalistyczne wspomagające wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z obowiązkami prawnymi oraz normą ISO 27001 w WEBRANGE Sp. z o.o. w ramach aplikowania o dofinansowanie vouchera w  ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Zamawiający: […]

Czytaj więcej

Zarządzanie reputacją w Internecie – jak dbać o dobre imię w sieci?

Spis treści Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, gdy produkt lub usługa nie spełniały oczekiwań klienta, ten mógł poskarżyć się rodzinie lub sąsiadowi. Jeśli był mocno wkurzony, mógł co najwyżej wpisać się do księgi skarg i zażaleń, której wątpliwa skuteczność przywodzi na myśl scenę z szatni w kultowym filmie “Miś”. “Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam […]

Czytaj więcej