Audyt SEO - Analiza pozycjonowania strony, która powie konkrety

Pewność, że Twoja strona i działania spełniają wszystkie wymogi skutecznego pozycjonowania

Znalezienie się na szczycie listy w wyszukiwarce Google to cel wszystkich mądrze zarządzanych firm. Dobra widoczność w sieci to dla Twojego biznesu doskonały sposób na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie zysków.
Jak zdobyć pewność, że podejmowane przez firmę działania z zakresu pozycjonowania przynoszą maksimum korzyści? Zlecając ekspertom konsultacje lub audyt SEO.

Oferta pigułce

Koniec z błędami w pozycjonowaniu

Audyt SEO to szczegółowa analiza strony www pod kątem spełniania kryteriów stosowanych przez roboty wyszukiwarki Google. Pozwala on szybko zdiagnozować i wyeliminować błędy w pozycjonowaniu, a przy tym ograniczyć koszty związane z inwestowaniem w nieefektywny marketing. Podczas konsultacji i audytu eksperci:

Kiedy warto zdecydować się na konsultacje i audyt SEO?

Twoja firma traci klientów? Zauważyłeś, że konkurencja jest lepiej widoczna w internecie? A może Twoja strona zaczęła przesuwać się niżej i niżej w rankingu Google? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, to czas na zlecenie profesjonalistom audytu SEO. Konsultacje z zakresu pozycjonowania zalecamy szczególnie firmom, które:

Wybierz wariant cenowy


Standard
Najpopularniejsze
Optimum

Pro
NAP & pozyskiwanie linków — sama wizytówka to nie wszystko. Aby być na szczycie listy lokalizacji w mapach w konkurencyjnych branżach należy regularnie pozyskiwać wpisy w lokalnych źródłach, tzw. NAP. Pozwoli to poprawić naszą pozycje.
Stworzenie i uruchomienie strony Business Site — uruchomienie strony w ekosystemie GMF, która będzie pełnić rolę podrzędnej strony wspomagającej tworzenie lejka sprzedażowego i pozycjonowania
Wirtualny spacer i zdjęcia 360° — pomożemy Ci stworzyć wirtualny spacer po Twoim biznesie lokalnym (panorama 360°) i opublikujemy go w Twojej wizytówce Google. Pozytywnie wpłynie to na ilość odbiorców
490 zł jednorazowo 340 zł miesięcznie 440 zł miesięcznie
Wybierz Wybierz Wybierz

Odkryj korzyści, jakie daje audyt SEO

Zadaniem ekspertów z Webrange jest kompleksowa analiza Twojej witryny pod względem SEO. Pod lupę bierzemy nie tylko poprawność wykonania strony internetowej (jej kodu i struktury), ale przede wszystkim jej treść – nasycenie i jakość contentu znajdującego się na stronie, słowa kluczowe, linki wewnętrzne i zewnętrzne oraz oczywiście – pozycję w organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Wszystkie te działania mają jeden cel: wyciśnięcie z audytu SEO maksimum korzyści dla rozwoju Twojej firmy.

Co zyskasz wybierając audyt SEO prowadzony przez Webrange? 

Wyróżniają nas kompetencje i doświadczenie

Zlecając audyt SEO specjalistom z Webrange możesz mieć pewność, że:

Napisz
Nie lubisz pisać?
Dzwoń!
Tomasz Krawczyk
Sales Manager

+48 690 200 290
poniedziałek - sobota w godz. 9-18
tomasz.krawczyk@webrange.pl

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.
Czy ta oferta była dla Ciebie pomocna?
(Brak ocen)
Ocenianie…

Najczęściej zadawane pytania

sub